Ви увійшли як Гость | Група "Гости" Вітаємо Вас ! | RSS
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 5 6 »

З метою активізації національно-патріотичного виховання та пошукової роботи, формування активної громадянської позиції учнівської молоді 2 грудня 2015 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся другий регіональний етап форуму лідерів бібліотечних активів за участю учнів та бібліотекарів ПТНЗ Чернігівської області під гаслом «Сторінками літописів «Вони прославляли і прославляють наш навчальний заклад».

Переглядів: 587 | Додав: Smart | Дата: 04.12.2015 | Коментарі (0)

Всіх нас єднає рідна мова,

Всіх, хто живе у цім краю.

Вона прекрасна, світанкова,

Я в ній свою наснагу п'ю.
Переглядів: 758 | Додав: Smart | Дата: 10.11.2015 | Коментарі (0)

Якби не було літературних премій та конкурсів, навряд чи існувало б поняття «відомий письменник». Чим більше титулів та нагород отримує літератор, тим охочіше його книжки друкують, читають та розкуповують. Тож премії – один зі шляхів «вийти в люди» для письменників, невідомих широкому загалу, та утвердитися і «примножити славу» для вже знаних.

В Україні щорічно вручається близько двох десятків премій, так чи інакше пов’язаних з літературною та письменницькою діяльністю. Не випадково більшість із них носять імена найвідоміших українських письменників – Тараса Шевченка, Лесі Українки, Миколи Гоголя, Володимира Сосюри, Василя Стефаника. Крім них, існують також щорічні літературні конкурси, на яких відбувається нагородження найкращих творів та творців. Отож пропоную поцікавитися найвідомішими з них.

Переглядів: 725 | Додав: Smart | Дата: 10.11.2015 | Коментарі (0)

Осінь надихає на прогулянки, посиденьки в кав’ярні, на творчість, читання. У цю пору хочеться чогось … ліричного, тонкого, забавного або сумного, з легким відтінком меланхолії.

Пропоную вашій увазі осінній "book-list”. Хоча насправді я б не назвала це осіннім бук-листом, це не якісь "милі теплі книги” для осені; це скоріше книги, які змушують замислитись над життям, щось змінити - у собі, довкола себе; стати уважнішим; навчитись помічати дрібниці і їм радіти.

Переглядів: 687 | Додав: Smart | Дата: 07.10.2015 | Коментарі (0)

Увага !!!

Візьміть участь у нашому книжковому хіт-параді !!!
Переглядів: 533 | Додав: Smart | Дата: 23.06.2015 | Коментарі (0)

Вічна пам'ять полеглим на полі бою,

Честь і слава - живим героям!

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Переглядів: 498 | Додав: Smart | Дата: 22.06.2015 | Коментарі (0)

Минуло 29 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

Переглядів: 689 | Додав: Smart | Дата: 28.04.2015 | Коментарі (0)

Мова сайту
«  Квітень 2024  »
Зробимо сайт кращим !
Знайшли орфорграфічну помилку на сайті ?
Повідомте наc - виділіть її, натисніть Ctrl+Enter і вкажіть суть помилки.
Дякуємо !

- http://chcpto.narod.ru -