Ви увійшли як Гость | Група "Гости" Вітаємо Вас ! | RSS
Архів записів
Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Інтернет-форум лідерів бібліотечних активів ПТНЗ області «Я – українець! Я – європеєць»
11:58

Європа починається не за кордонами України,
а в серці кожного українця, який гордо може сказати:
«Я – українець, я – європеєць!»

З метою активізації національно-патріотичного виховання, інтегрованості української культури в європейський та світовий простір, розповсюдження ідей європейської інтеграції серед учасників навчально-виховного процесу ПТНЗ 25 жовтня 2016 року відбувся І етап Інтернет-форуму лідерів бібліотечних активів ПТНЗ області «Я – українець! Я – європеєць!»

У заході, який проходив у формі вебінару, взяв участь голова бібліотечного активу нашого центру Лозовий Олександр, учень групи 114 ККД.

"...Я впевнений, що ми, слов'яни, споконвіку були європейською нацією, ми і залишаємось нею. Так, я – європеєць, І за внутрішнім станом - я до цього йду. Я – УКРАЇНЕЦЬ, бо завжди пам’ятаю свій родовід, виховуюсь в сім’ї, яка наслідує традиції минувшини. Я просто живу з Україною у серці. Потрібно жити і говорити: «Держава – це я, нація – це я, Європа – це я». Джон Кеннаді говорив: «Не запитуйте, що Ваша держава може зробити для Вас, запитуйте, що Ви можете зробити для Вашої держави». Не потрібно гнатись за чимось кращим, не треба ні з ким сперечатись, а просто жити своїм життям і робити свою справу. Я горджусь своєю країною і думаю, що вона заслужила бути європейською.
Нехай любов до Батьківщини надихає Вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України та її майбутніх поколінь."
Переглядів: 673 | Додав: curdanovat | Рейтинг: 0.0/0

Ви можете поділитись новиною з друзями, додати її до вибраного або підписатись на оновлення :
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
Мова сайту
«  Жовтень 2016  »
Зробимо сайт кращим !
Знайшли орфорграфічну помилку на сайті ?
Повідомте наc - виділіть її, натисніть Ctrl+Enter і вкажіть суть помилки.
Дякуємо !

- http://chcpto.narod.ru -